Уряд працює над тим, щоб кожна дитина навчалася у безпеці

Прем’єр-міністр Юлія Свириденко разом з урядовою командою та депутатами сьогодні працює на Харківщині.

«День почали з огляду укриття в ліцеї, де вже скоро 400 учнів розпочнуть четвертий навчальний рік у воєнних умовах, – повідомила Глава Уряду.

Харківщина — лідер за кількістю укриттів, що будуються у закладах освіти.

Юлія Свириденко наголосила, що необхідно «зробити все, щоб кожна дитина навчалася у безпеці».

За її словами, Уряд спрямував понад 6 млрд грн на облаштування укриттів. Частина коштів ще не використана, тож роботи потрібно пришвидшувати.

«Деякі проекти триватимуть у 2026 році — важливо забезпечити безперервність фінансування», – наголосила Прем’єр-міністр.

Юлія Свириденко повідомила, що разом з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим та Міністром освіти і науки Оксеном Лісовим, представниками місцевої влади та депутатами визначили кроки для завершення будівництва укриттів.

У ході поїздки урядова команда відвідала також садочок, де з’явиться перше укриття в Україні у закладі дошкільної освіти.

«Працюємо над рішенням, щоб субвенцію можна було спрямовувати і на дитсадки. Проконтролюю, щоб виділені ресурси ставали готовими та безпечними укриттями», – підкреслила Юлія Свириденко.

1 / 6