За повідомленням про нещасний випадок на місце виїхав поліцейський офіцер громади Іван Андрух та організував рятувальні заходи, до яких залучив надзвичайників та місцевих жителів. Завдяки зусиллям мешканців громади чоловіка дістали з колодязя.
Подія сталася на території с. Миколаївка 18 серпня. Люди повідомили, що чоловік впав у колодязь та потребує допомоги, при цьому зовсім не подає ознак життя. Спільними зусиллями чоловіка вдалося врятувати – його підняли на поверхню за допомогою саморобного обладнання. Потерпілого передали медикам. Наразі його життю нічого не загрожує.
Просимо громадян бути обережними біля відкритих колодязів й одразу повідомляти про небезпечні ділянки. А якщо ви стали свідком надзвичайної події — не зволікайте, телефонуйте 102.









