ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯ
Роботи з відновлення енергооб’єктів, пошкоджених внаслідок ворожих атак, продовжуються. Вживаються всі необхідні заходи для забезпечення стабільної роботи енергосистеми.
Станом на 22 липня система збалансована, планових обмежень для споживачів не передбачено. Споживання електроенергії було меншим, ніж у відповідну добу минулого року.
Проводяться планові технічні роботи з підготовки енергетичної інфраструктури до опалювального сезону та її стабільної роботи в літній період.
Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.
СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС
Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 13,70 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.







