На Тернопільщині за матеріалами ДБР судитимуть двох посадовців лісгоспу, які незаконно вирубали дерев на понад 2 млн грн

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо керівника підрозділу з відведення і таксації лісосік філії «Чортківське лісове господарство» ДП «Ліси України» та його підлеглого. Через їхню недбалість 167 дерев із сусіднього лісництва опинилися у списку на вирубку.

Обвинувальні акти скеровано до суду.

Встановлено, що у серпні 2024 року під час визначення ділянки для законної рубки посадовці вийшли за її межі. У результаті вирубали дерева на території понад 6 гектарів, яка перебуває у користуванні іншого підприємства.

За висновками екологічної інспекції, збитки довкіллю становлять майже 2 млн грн.

Обвинувачених судитимуть за ч. 2 ст. 367 КК України — службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Санкція передбачає до 5 років позбавлення волі.

Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.

Процесуальне керівництво здійснювала Тернопільська обласна прокуратура.

1 / 5